Kayıkçı Pazarı ®; tescilli markası ve ticari kayıtlarıyla, ilgi alanı odaklı, Türkiye'nin en detaylı ÜCRETSİZ ilan sitesi. Motoryat, yelkenli, her türlü tekne ve denize dair herşey.

Denizcilik Ekspertizi Hizmetinizde

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 133
İlan Tarihi 23 Ocak 2021
Firma Adı Blue Matter Marine Consulting

Bir tekne satın almadan önce yanlış olan her şeyi öğrenmek hakkınız. Almayı düşündüğünüz tekne ile ilgili sorunlar varsa, bunların ne olduğunu ve bu sorunları gidermenin maliyetinin ne kadar olacağını bilmek istersiniz. 

Bu bilgiler sayesinde , satın alma işlemine devam edip etmeyeceğinize, pazarlık edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz. İyi yazılmış ve kapsamlı bir sörvey raporu, istediğiniz tekneyi doğru fiyata satın almanıza yardımcı olacaktır. Denizcilik ekspertiz ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetlerimiz;

- Tekne Sörveyleri

- Proje Yönetimi

- Danışmanlık

Blue Matter danışmanlık olarak hizmet taahhüdümüz;

  • Profesyonellik: Tekne Sörveyörünüz her zaman uygun, saygılı, yardımcı tavır sergiler. Gerçekçi, verimli, zamanında ve tarafsız bir şekilde çalışır.
  • Yetkinlik: Sörveyör daima güncel, birinci sınıf teknik bilgi ve uzmanlığa sahiptir.
  • Tarafsızlık: Sörveyör her zaman önyargıdan uzak ve etki altında kalmaksızın çalışır.
  • Bağımsızlık: Surveyor, sürece katılan diğer tüm taraflardan bağımsız olacaktır..
  • Dürüstlük: Surveyor daima dürüst hareket edecek ve profesyonel iş ahlaki ve etik değerlere bağlılık gösterecektir. Hiç bir şart altında dış baskılardan etkilenmez. Sörvey uygulamasının temelleri her zaman gerçek bulgulara dayalı olacaktır.
  • Gizlilik: Surveyor hiç bir durumda müşterinin bilgilerini, sörvey bulgularını ve anlaşmanın diğer ticari yönlerini satıcı, acente, personel, servis sağlayıcı ve diğer üçüncü şahıslara açıklamaz.

Blue Matter olarak, önceliklli sorumluluğumuzun çalıştığımız her gruptan denizcilere karşı olduğuna inanıyoruz (profesyonel denizciler, gezginler, amatör ve profesyonel balıkçılar, ve hizmetlerimizi kullanan diğer tüm deniz insanları) Bu grupların İhtiyaçlarını karşılamak için sağladığımız her şey yüksek kalitede tutmayı, sunduğumuz hizmetlerin değerini sürekli kılmayı, hizmetlerimizi geliştirmeyi ve yüksek hizmet kalitesini korumayı hedefliyoruz.

Sörveyörünüz;

Mustafa Aksüt, denizcilik alanında geniş ve güncel teknik bilgi altyapısı ve kapsamlı deneyime bir Tekne Sörveyörüdür. Mustafa, Kanada ve Bahamalar'da denizcilik alanında teknisyen olarak çalışarak geniş bir iş tecrübesi kazanmıştır. Çeşitli motor ve yelkenli yatlarda komple revizyon / refit, elektronik, elektrik, dizel ve benzinli motorlar ve mekanik, sıhhi tesisat, ısıtma / soğutma, arma ve güvenlik sistemleri de dahil olmak üzere çok çeşitli projeleribaşarıyla tamamlamıştır.

Mustafa Aksüt, ABYC (Amerikan Tekne ve Yat Konseyi - American Boat and Yacht Council) üyesidir ve gerçekleştirdiği sörveylerde ABYC standartları yaptığı sörveylerin temel dayanağını oluşturur. ABYC standartları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mustafa Aksut ayrıca, Navtech-USSA (US Surveyors Association) yoluyla Master Marine Surveyor belgesine de sahiptir..

Yorumlar